Back to top

Sesja rodzinna w Krakowie

fotografia rodzinna kraków

Sesja rodzinna w Krakowie

Fotografia rodzinna Kraków

.

22/08/2017 , Kraków

.

.

Zobacz rodzinną sesję zdjęciową w domu miesięcznej Marietki, dwuletniego Bartosza i ich rodziców. Magda i Konrad to nie tylko wspaniali rodzice, ale też bardzo sympatyczni i kontaktowi ludzie a to przy zdjęciach grupowych bardzo mi pomaga. Są tak mocno zakochani w swoich dzieciach, że miałem niemalże gwarancję przyjemnej pracy ze świetnymi efektami.

.

Fotografia rodzinna Kraków

.

.

Czytając wstęp odniosłeś wrażenie, że pracując przy tym zleceniu było aż tak łatwo, że zdjęcia zrobiły się same. Nie do końca! Była kawa i małe pogaduchy, ale nie obyło się bez małych problemów. Dwu i pół letni Bartosz w pewnym momencie odmówił współpracy, mały człowiek najzwyczajniej uciekał przed każdym kto mu mówił, żeby dał się przytulić przez mamę, lub tatę. Nie pomogły żółwiki, piątki i robienie z siebie „szurniętego wujka”.

.

Pomogła za to przerwa i huśtawka zajmująca centralną część małego pokoju. Zobaczcie zadowolonego Bartka na niej. Ta zabawa dała mu pokłady cierpliwości potrzebne do kontynuowania rodzinnych ujęć. Efekty zobaczcie sami.

.

Fakt, że miałem możliwość fotografować w domu z pewnością dał gospodarzom i dzieciom sporo swobody a efektem są naturalnie wyglądające zdjęcia.

.

.

.

Jeśli podobają Ci się zdjęcia rodzinne tej czwórki sympatycznych krakowian

doceń moją pracę i kliknij lubię to! na www.facebook.com/slubiarnia

Dzięki!

.

.

i zostaw koniecznie kilka słów komentarza poniżej.

.

.

.

.

Przeczytaj też inne ciekawe wpisy na Ślubnym blogu

Więcej informacji o moim stylu pracy (guzik poniżej) :

.

.

O MNIE

.

fotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna kraków fotografia rodzinna kraków fotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna kraków fotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna kraków fotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna kraków

fotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna krakówfotografia rodzinna kraków.

No Comments

Leave a Reply