Back to top

Jesienny plener w Krakowie

slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych

Jesienny plener w Krakowie

Jesienny plener w Krakowie. 

JESIEŃ TEGO ROKU NIE ROZPIESZCZA PIĘKNĄ POGODĄ. NA DRZEWACH ZROBIŁO SIĘ RUDO, ALE CHMURY ZWYKLE SĄ SZARE I LEJE Z NICH CZĘSTO NA GŁOWY. ŻANETA I ŁUKASZ  NA SZCZĘŚCIE BARDZO SZYBKO ZAREAGOWALI NA PROPOZYCJĘ WSTRZELENIA SIĘ W OKNO POGODOWE. DALI WYCIĄGNĄĆ SIĘ NA SESJĘ PLENEROWĄ NAD WISŁĘ W KRAKOWIE I WIEM, ŻE NIE ŻAŁUJĄ TEGO POPOŁUDNIA. 

.

.

     Moim modele oczywiście spóźnili się, ale za to byli w dobrych humorach, więc mogliśmy od razu przejść do działania. Pomysłów było sporo a ograniczona przestrzeń wcale nie okazała się problemem.

Tak wkręciliśmy się we wspólne wymyślanie nowych ujęć, że wracając do samochodu mieli stres, że czeka na nich mandat za przedawniony o pół godziny bilet parkingowy. 

Zapraszam Cię, Drogi Widzu, abyś poświecił chwilę i zobaczył efekt jesiennej sesji zdjęciowej Żanety i Łukasza.

 

.

.

.

Jeśli podoba ci się sesja „jesienny plener w Krakowie” Żanety i Łukasza

doceń moją pracę i kliknij lubię to! na www.facebook.com/slubiarnia

Dzięki!.

.

.

i zostaw koniecznie kilka słów komentarza poniżej.

Przeczytaj też inne ciekawe wpisy na Ślubnym blogu

Więcej informacji o moim stylu pracy :

.

.

O MNIE

.

.

.

 slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanychslubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych slubiarnia.pl fotografia dla szczęśliwie zakochanych

No Comments

Leave a Reply