Back to top

Wesele w Paczółtowicach

ŚLUBIARNIA | Fotografia i film / Blog  / Wesele w Paczółtowicach
ślub kościół Paczółtowice

Wesele w Paczółtowicach

Ślub i wesele w Paczółtowicach

 .

..

Kościół Nawiedzenia NMP w Paczółtowicach, wesele w sali klubu golfowego Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach. 

.

 Kto był to pamięta jaki to dzień. Skwarne lato, piękny drewniany kościółek i nienadążająca chłodzić rozgrzaną atmosferę klimatyzacja.

Zobacz galerię poniżej.

.

Zanim byliśmy świadkami ślubu, Marcin męczył się z piekną muszką w swoim mieszkaniu. Pomagał mu brat i w ruch poszły telefony, tutoriale na you tube, aż w końcu odpuścili… i pojechali kupić taką, której wiązać nie trzeba. 

W mieszkaniu Oli było spokojnie, tata niespiesznie się ubierał, szwagier głaskał psa, a wójek podziwiał ogród. Tylko Ola dla rozładowania stresu musiała zjeść jajecznicę, którą zresztą podzieliła się z innymi gośćmi.

A potem te małe wzruszenia podczas mszy w klimatycznym kościółku – kiedy ksiądz zgrabnie nawiązał do tytułów seriali.

.

.

wesele na polu golfowym Paczółtowice

wesele na polu golfowym Paczółtowicewesele na polu golfowym Paczółtowice


wesele na polu golfowym Paczółtowice

wesele na polu golfowym Paczółtowicewesele na polu golfowym Paczółtowicewesele na polu golfowym Paczółtowice ślub kościół Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice ślub kościół Paczółtowicewesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice

 wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice ślub kościół Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice ślub kościół Paczółtowiceślub kościół Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice ślub kościół Paczółtowiceślub kościół Paczółtowicewesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowicewesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice wesele na polu golfowym Paczółtowice

 .

Inni profesjonaliści – dziękuję Wam za współpracę :

.

.

Jeśli podobają Ci się zdjęcia

doceń moją pracę i kliknij lubię to! na www.facebook.com/slubiarnia

Dzięki!

.

.

i zostaw koniecznie kilka słów komentarza poniżej.

przeczytaj też inne ciekawe wpisy na Ślubnym blogu

..

Jaki wybrać kolor sukni ślubnej?

Jo+Kip

.

Więcej informacji o moim stylu pracy :

.

O MNIE

No Comments

Leave a Reply